Praca dla uczniów/studentów w Kozienicach

Dodane przez Beata, Piątek, 25 Sierpień, 2017  11:22

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji

Oferujemy:
umowę zlecenie
Stawkę godzinową 13 brutto
System pracy 3 zmianowy
Bezpłatne wstępne badania

Wymagania:
Aktualna książeczka sanepidu

Zakres obowiązków:
Prace pomocnicze, układanie gotowych wyrobów mleczarskich na paletę, naklejanie kodów na gotowy wyrób.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 934

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Kozienice
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń